Sıkça Sorulan Sorular - NoxCard

Sıkça sorulan sorular

Merak ettiğini her şey için buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genel Sorular

Kişiye özel elektronik kartvizit hakkındaki tüm bilgiye buradan sahip olabilirsiniz.

NoxCard, akıllı kart teknolojisi sayesinde iletişim kurduğunuz insanlarda iz bırakmanızı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı sağlayan bir elektronik karttır.

NoxCard, kişiye özel kart yapısına sahip olduğu için kendi logonuzu kartın arka yüzüne yerleştirebiliriz. Bunun için sipariş esnasında png, ai, psd, pdf formatında logonuzu yüklemelisiniz.

(Not: jpg formatının kabul edilememesinin sebebi logonun arka planının olmasından kaynaklıdır. Kartınızın kalitesinin bozulmaması için transparan bir görünüme sahip logolar tercih edilmektedir. )

Size özel oluşturulan profili ömür boyu yayında ve kartınızı güncel tutabilmek için çeşitli masraflara katlanmak gerekiyor. Bu masrafların karşılanabilmesi için yıllık aboneliğe ihtiyaç duyulmaktadır.

NoxCard, 2018 yılından sonra üretilen hemen hemen tüm akıllı telefonlarla uyumludur. Hangi telefonların NFC uyumlu olduğunu kontrol etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kartınız yoğunluğa bağlı olarak Türkiye sınırları içerisinde maksimum 7 gün içerisinde teslim edilir. Yurt dışına ise 14 günde teslimat sağlanmaktadır.

NoxCard Hakkında

NoxCard, elektronik kartvizit hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istediğinizi biliyoruz.

Üye olduktan sonra noxcard.com üzerindeki müşteri panelinizden bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Web sitemizdeki Müşteri Paneli üzerinden bilgilerinizi istediğiniz zaman düzeltebilirsiniz.

  • Kişisel Bilgiler
  • Kurumsal Bilgiler
  • Sosyal Medya Bilgileri

başlıkları altında bir çok bilgiye yer verebilirsiniz.

Herhangi bir mobil uygulamaya ihtiyaç duymazsınız. Kartınızı satın aldıktan sonra profilinizden bilgilerinizi doldurun ve kartınızı başka bir telefona dokundurun.

NoxCard, kişisel verilerin korunması için uçtan uca şifrelemeli özel url'ler oluşturur. Profil linkinizi sadece kartınızı paylaştığınız kişilere aktarabilirsiniz. Dışarıdan kart bilgilerini içeren URL'e ulaşmak yada tahmin etmek oldukça zordur.